Zpět na hlavní stránku

REFERENCE

Lenka, Praha

Jardo, děkuji za dnešní druhý úžasný Access Bars :) , byl úplně jiný než první. Doporučuji Access Bars z mého srdíčka :) všem ženám, které potřebují vrátit svoji ženskost, ženství v podobě jemnosti, smyslnosti a všeho co k tomu patří....cítím se být ženou, dříve do pohledu do zrcadla jsem viděla obraz, ale nyní vidím ženu se vším všudy. Cítím se tak plná jemnosti, lásky...ani nelze popsat, to se musí zažívat a prožívat. Manžel mě dnes po příjezdu z práce dal letmý polibek, ty jooooo jsem zvědavá co bude dál. Jardo první Access Bars, mi srovnal ego :) , mysl..narovnal co bylo potřeba, druhý Access Bars, šel hlopuběji do duše, ty jooo.děkuji, děkuji. Děkuji ti za dnešní setkání.

Lucie, Praha

Děkuji Ti za dnešní smích, tak dlouho jsem se od srdce nezasmála, a to uvolnění napětí v mém srdci.....

Miroslav, Mnichovo Hradiště

Ahoj Jardo po Access Barsu se cítím skvěle opravdu se nestresuji maličkostmi :) dneska jsem měl trénink a měl jsem lepší výkon, líp jsem makal a šel opravdu až na své momentální limity ! :) Jestli to takhle půjde dál tak se mi můj nastavený cíl splní ! :)

Iva, Říčany

Mily Jardo, díky moc za báječné setkání, působíte neuvěřitelně radostně a z každého vašeho podnětu sálá pozitivní energie, díky za zpříjemnění dne. Co se týče mých pocitů - předešlé dny mi přinesli spousty zvratů plánovaných i neplánovaných. Je toho tolik, že nejsem schopná se prozatím zcela ukotvit. Ale faktem je, že situace, které bych dříve zvládala jen s obtížemi a silným vnitřním vypětím nyní pozoruji jakoby z povzdálí a s nadhledem. Zřejmě díky Access Bars jsem schopná bez zbytečných emocí a nepříjemných vnitřních pocitů řešit složitější situace a co hlavně určovat si priority.....

Martina, Mnichovo Hradiště

Metodu Access Bars jsme díky Jardovi absolvovali v páru :) Byl to moc příjemný zážitek, i když člověk musí zvládnout počáteční fázi, kdy se tělo čistí a odcházejí nepotřebné programy. Odměna je ale o to lepší ! :) S partnerem máme rádi zejména dobré jídlo a sex. Byli jsme si najednou mnohem blíž a přítel začal plánovat věci, které sice chtěl, ale měl své důvody, proč by to mělo ještě počkat. Pak z toho byl krásný, dlouhý a vášnivý večer :) Včera se mi splnil sen, protože mi dokonce přivezl večeři ! :) Dívali jsme se na film a plánovali společné bydlení.

Marie, Benátky nad Jizerou

Osobně mám pocit, že moje tělo lépe regeneruje po sportovní aktivitě, mám lepší náladu, zpívám si, věci plynou mnohem snáze a příjemně :) Přichází mi na mysl vize a plány, o kterých jsem sice uvažovala, ale teprve nyní je realizuji.

David, Liberec

Ahoj Jardo, asi nejvíc to, že situace, které mě dříve nasrali tak jim momentálně nevěnuji takovou pozornost :) Zbylé věci se dávají do pohybu :) Díky moc

Kristýna, Praha

Ahoj, no když jsem se o tom bavili, tak říkal, že se mu vrátila chuť do života: Není doma pořád tak zamyšlený nad prací a je uvolněnější. Předtím neměl vůbec chuť ani na návštěvy, chtěl spíše mít klid a včera sám navrhl, aby přijel jeho táta, takže změna určitě proběhla.

Lenka, Praha

Ahoj Jardo, musím říci, že mě ráno v koupelně pohltil zvláštní pocit, najednou mi bylo tak dobře, že jsem se sama na sebe začala smát :) Bože, já mám dnes úžasnou náladu :)

René, Praha

Když jsem před nedávnem viděl video s Jardou Vídeňským, rozhodně jsem netušil, že se s tímto velmi příjemným člověkem za pár dnů sejdu na masáži acess bars a prožiji několik nádherných okamžiků. V tu dobu jsem se zrovna poohlížel po vhodném kandidátovi, který je praktikem této metody. Obrátil jsem se tedy na zkušenou lektorku acess bars paní Zuzanu Štěpánkovou, která mi dala doporučení na pana Jardu. Před schůzkou jsme si s Jardou vyměnili pár rychlých zpráv, ve kterých jsem cítil, že tohle bude pro mne osudové setkání.

Při našem seznámení jsme si u šálku dobrého čaje, který mi Jarda nabídnul, příjemně pohovořili. Jarda má v sobě dar, druhého člověka povznést, povzbudit a také mu pomoci otevřít téma, které je pro něho, v danou chvíli klíčové. Tím se to téma aktivuje do vědomí a následně se může projevit u masáže, jako to bylo v mém případě. Na začátku mi vysvětlil, jakým způsobem bude postupovat a pak mi připravil lehátko, abych se cítil komfortně. Při samotné masáži jsem se cítil, jako v prostoru, kde stačí pouze být. Prostě nic nemusím, jen stačí prožívat to, co se zrovna děje a co zrovna přichází. A tak jsem byl ponořen do pocitu lehkosti, svobody a blaženosti. Jarda má svůj styl a to je další věc, která se mi na něm líbí. Stále byl se mnou ve spojení a popisoval mi jednotlivé body, kterým věnoval v daný moment pozornost. Popisoval na co, který bod je a co tímto bodem aktivuje. Pro člověka, jako jsem já, co má rád tu omáčku kolem, je to velmi přínosné. Tím se pro mne vytvořila možnost si to vše více uvědomit a případně i procítit. Když se mu objevil nějaký obraz např. z minulé inkarnace, sdílel tu informaci se mnou. Všechno co se dělo, mi dávalo smysl.

Po masáži byl prostor pro případné doladění, na zodpovězení otázek a ještě na pohár vody. Je úžasné, že i po mém odchodu z kouzelného prostoru Maitasuna, to nekončí. Jarda se mnou komunikuje i po ní. Jeho zájem o druhého člověka je prostě příjemně překvapující. Zajímá se, co nového se děje v mém životě.

Co všechno se ve mně na tom lehátku událo nevím, ale rozhodně vím, že už nikdy neuvidím svůj život tak, jako když jsem poprvé vkročil do centra Maitasuna. Nyní vnímám větší spojení sám se sebou, stávám se větším pozorovatelem toho, co prožívám a co se ve mně děje. Každý dostane v daný okamžik to, na co je připraven. A když k tomu přidám tu opravdovou hloubku s jakou se pan Jarda věnuje své činnosti a zájmu o druhého člověka, mám v tom jasno, těším se na naše další setkání. Jsem připraven na zcela nové zážitky. Děkuji panu Jardovi za jeho úžasný přístup, za jeho zájem, živost a přirozenost! Prostě je svůj a to je nejvíc. Co je vše možné?

Zpět na hlavní stránku